Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18440
Stary 04.02.2012, 15:04
0 22 napisał(a):Wyświetl post


Sobie autorytet znalazłeś. Facet sam mówi, że nienawidzi Wójcika i generalnie uważa, że gość nie dość, że w lidze kupował wszystko to kupił również Olimpiadę i kupował w Reprze. A wszystko dlatego, że bronił chujowy i wiecznie pijany Robakiewicz ( ). Ja swoje powiedziałem i przy swoim zostaję. Nie mam zamiaru odgrzewać tematu kolejny raz, zwłaszcza biorąc pod uwagę pewne indywiduum, które się w nim udziela.

Mam ten komfort, że nie muszę
Autorytet? Może tak może nie.
Byłem na wiadomym meczu, nie życzę nikomu widowiska w którym ulubieńcy dają d.py 6 razy. Przychodzę oglądać mecz i zapłaciłem jakąś tam niemałą kasę, a tu przekręt w strasznym stylu.
Co do galactico Wójcika to po 1992 spuśćmy zasłonę milczenia. 1992/93 - no comments, a potem... repra - bez cudów, Śląsk nad przepaścią, Świt Nowy Dwór, coś jeszcze?
1992/93 - czarny sezon dla polskiej piłki, zresztą niejedyny, ale tu zakończnie było najbardziej spektakularne. MP ani dla Was, ani dla ŁKS czy Lecha. Dla nikogo...:(
Odpowiedz cytując