|
Wymyślanie zdań logicznych niezgodnych z faktografią to chyba mitomania, nieprawdaż? Nie jest tu istotne, czy to prawda, a fałsz i czy bzdurę napisze Drozd, czy AS82. Co ja zresztą mam wymagać w tematach, gdzie nawet od moderatora, który dawał nutkę pluralizmu oczekuje się włożenia głowy pod topór... Ręce opadają.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.02.2012 o godz. 12:59.
|