Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
es*
Junior Member
Od: 02.2012
Offline
#
7627
04.02.2012, 12:49
Kupowałam kilka biletów w pierwszy dzień wolnej sprzedaży, stanęłam w kolejce ok 11:30
Mimo dużej kolejki wszystko sprawnie szło, koło 12:20 miałam już bilety w ręce
Po wywiadzie u znajomych, większość wybiera się dopiero po weekendzie
es*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do es*
Znajdź inne posty napisane przez es*