Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9976
Stary 04.02.2012, 11:43
Pamięta ktoś ile stopni termometry pokazywały, gdy Lech grał przy Bułgarskiej z Juventusem? Pamiętam, że wtedy ostro sypało.

edycja: już mam
Cytat:
Tak naprawdę słupki rtęci pokazują "tylko" -13.
Ostatnio edytowane przez Blaszczu16 : 04.02.2012 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując