crazykaro napisał(a):

|
A to niby czemu? 40st jest równie niebezpieczne jak -20.
|
Jak grasz przy wysokiej temperaturze wieczorem, to jedynie musisz często uzupełniać płyny i tyle. A jak jest -20, to nie dość, że możesz wychłodzić porządnie organizm, to jeszcze na tak zmarzniętej murawie znacznie wzrasta ryzyko odniesienia kontuzji.