Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9974
Stary 04.02.2012, 08:48
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A to niby czemu? 40st jest równie niebezpieczne jak -20.
Jak grasz przy wysokiej temperaturze wieczorem, to jedynie musisz często uzupełniać płyny i tyle. A jak jest -20, to nie dość, że możesz wychłodzić porządnie organizm, to jeszcze na tak zmarzniętej murawie znacznie wzrasta ryzyko odniesienia kontuzji.
Odpowiedz cytując