|
W Reprezentacji też są obcokrajowcy...
No niestety tak jest świat skonstruowany że grasz gdzie lepiej płacą, a że lepiej obcokrajowcowi grać w Polsce i do tego jest tańszy o połowę ceny tej samej klasy polaka to już nie ich wina.
Masz rację że jeśli mamy trzymać u nas stranierrich co grają piach to oczywiście lepiej dać to miejsce jakiemuś chłopakowi wyszukanemu w Złotoryji.
Problemem jednak jest sam chłopak, bo mimo szczerych chęci nie potrafi wygryźć z składu cienkiego obcokrajowca. Niestety ale jest bardzo mało takich samograji, jak już się znajdzie to później okazuje się że nie potrafi sprzedać tego co ma najlepsze.
|