Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 04.02.2012, 00:00
Tylko to że możemy wylądować poza pudłem w głównej mierze możesz zawdzięczać Maaskantowi i Moskalowi który notabene już wtopił 6 punktów ! Paranoja bo w żadnym klubie który ma jakieś aspiracje by z nim nawet nie dyskutowano, bo może i będzie lepiej ale wcale tak być nie musi.
Już zapomniałeś jak kiedyś finiszowaliśmy na 8 pozycji? A w kolejnym sezonie w identycznym składzie zdobyliśmy koronę!
To nie piłkarze są tutaj winni całemu zamieszaniu i pozycji jaką obecnie zajmujemy. Bo z tego materiału można zrobić ornat , tylko krawca nam potrzeba profesjonalnego.
BB i SV robią to co muszą . Czyli dobrą minę do złej gry! Prawdziwy winowajca zapewne odpala kubańskie cygaro, a drina goni kolejny drin...

1998/1999, 2002/2003 był też Kalu Uche, bardzo ważny... a później ci świetni Polacy zajebali Tiblisi i Valerengę.
Tak masz rację obcokrajowców przewinęło się kilkuset , procent udanych na poziomie 5% , też niech ci będzie. A ilu przewinęło się polaków ? tysiące, daje nam to jeszcze mniejszy procent udanych transferów! Przykład do dupy i tyle!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.02.2012 o godz. 00:15.
Odpowiedz cytując