Szpen napisał(a):

widzieliśmy.
widzieliśmy jak dwaj bracie K. taki mieli pęd do władzy, że się z niejakim Lepperem i niejakim Giertychem skumali.
widzieliśmy też jak strącony z urzędu, chcąc na niego wrócić, pewien Pan na K. ładnie mówił o komuszkach.
widzieliście?
|
Nie ośmieszał byś się

. Jeszcze,spieprzaj dziadu i małpa w czerwonym, zapomniałeś? hehe
Gimnastykujesz się jakby fryzjer posłanki Muchy to była jakaś Twoja rodzina. Giertych i Lepper to przecie teraz autorytety. Odkąd ich Jarek z koalicji wykopał i decyzję co dalej oddał w ręce wyborców. Taki to właśnie miał pęd do władzy. Chciał tą decyzję oddać wyborcom jeszcze przed koalicją z LPR i SO tylko POkrakom i komuchom droższe były sejmowe stołki. Co w tym temacie było już wielokrotnie udowadniane.
Niestety co jakiś czas jakiś leming wyskakuje znów z tym tematem i wychodzi na ... flamengista podpowiesz kogo? Bo nie chciałbym mącić Twojego spokoju.