|
[QUOTE=Bronex;1214890Patrzcie jak ta władza się degeneruje.[/QUOTE]
widzieliśmy.
widzieliśmy jak dwaj bracie K. taki mieli pęd do władzy, że się z niejakim Lepperem i niejakim Giertychem skumali.
widzieliśmy też jak strącony z urzędu, chcąc na niego wrócić, pewien Pan na K. ładnie mówił o komuszkach.
widzieliście?
|