Wyświetl pojedynczy post
Lemonek
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24981
Stary 03.02.2012, 21:41
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
witam, wymieniłem dzisiaj router na nowy (stary przestał działać) skonfigurowałem go i na moim kompie działa net a na kompie mojego współlokatora nie... nawet po podłączeniu kabla... w czym jest problem jak go rozwiązać itp. Od razu mówię że nie znam się na tym...
mam internet z ISTS
proszę o szybką odp.
A nie wiesz czy może w poprzednim routerze mieliście "akceptację" konkretnych adresów MAC? To znaczy czy nie miał ochrony, żeby osoby które nie są "dodane" do routera nie mogą się połączyć? Napisz z jakiej firmy stary router i z jakiej firmy nowy..możesz pisać na PW, spróbujemy rozwiązać problem.
"Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi na prawdę .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić"
Odpowiedz cytując