Arapaho napisał(a):

Ktoś zmienił stenogram wystapienia sejmowego Kopaczowej o przekopaniu miejsca katastrofy na metr w dół. Teraz mamy oficjalna wersję " jeśli znaleziono jakieś szczątki to w tym miejscu przekopano teren na metr w dół"
|
Przecież jest nagranie tego wiekopomnego wystąpienia. Porównać i sprawdzić kto robił stenogram. Ta banda będzie sie trzymać pazurami bo jak oddadzą władzę to pójdą siedzieć.