Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 03.02.2012, 20:56
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Ktoś zmienił stenogram wystapienia sejmowego Kopaczowej o przekopaniu miejsca katastrofy na metr w dół. Teraz mamy oficjalna wersję " jeśli znaleziono jakieś szczątki to w tym miejscu przekopano teren na metr w dół"
Przecież jest nagranie tego wiekopomnego wystąpienia. Porównać i sprawdzić kto robił stenogram. Ta banda będzie sie trzymać pazurami bo jak oddadzą władzę to pójdą siedzieć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując