Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15436
Stary 03.02.2012, 20:43
Donald może wiele mówić i nic z tego nie ma. Pamiętajcie i nie dajcie się nabrać na propagandowe wygibasy TVN-u i Donalda. Poziom obłudy i hipokryzji jaki osiągnął Tusk jest tak wysoki ,że w pewnym momencie ,podczas manifestacji przeciw ACTA ,myślałem ,że stanie na czele demonstrantów ,z okrzykiem "Jebać rząd" na ustach. Taaa.... Patrzcie jak ta władza się degeneruje. Kiedyś to chociaż się ustawiało konkursy na stanowisko , dzisiaj perfidnie, napędzani butą i bezkarnością biorą (Mucha) znajomego fryzjerczyka i daje mu się dobrze płatne stanowisko ... na piękne ocz...na piękne włosy chyba. A lemingi radują się i tańczą wesoło bo nie czują "wstydu"/"obciachu"/ "zażenowania". Oj naleje się do dup za tę ignorancję. Naleje. Nie chcieli polityków ,wybrali cwelebrytów.

MAKE YOUR LIFE EASIER !!! PLATFORMO WYPIER/DALAJ!!!!
Ostatnio edytowane przez Bronex : 03.02.2012 o godz. 20:46.