AS82 napisał(a):

|
Wczoraj u Pospieszalskiego był temat Smoleńska , i słuchając wywodów tej Gardias (czy tego kolesia z "wpolityce") to mialem wrazenie ze slucham jakies baby z bazaru ze wsi,która myśli ,że jest jakąś elitą dziennikarstwa. Przy niej Stanowski czy Lisiecki (który z mojej bajki nie jest) wypowiadali sie logicznie ,inteligentnie,błyskotliwie sensownie i trafnie wypunktowali czym jej Gazeta Polska karmiła i karmi Polaków jeśli chodzi o Smoleńsk.
|
A ja chciałbym się dowiedzieć czy zgodnie z nową polityką podnoszenia poziomu tematu politycznego wyboldowana inwektywa to już ban czy jeszcze nie

Moderatorze czekam na wykładnię