AS82 napisał(a):

|
Wczoraj u Pospieszalskiego był temat Smoleńska , i słuchając wywodów tej Gardias (czy tego kolesia z "wpolityce") to mialem wrazenie ze slucham jakies baby z bazaru ze wsi,która myśli ,że jest jakąś elitą dziennikarstwa. Przy niej Stanowski czy Lisiecki (który z mojej bajki nie jest) wypowiadali sie logicznie ,inteligentnie,błyskotliwie sensownie i trafnie wypunktowali czym jej Gazeta Polska karmiła i karmi Polaków jeśli chodzi o Smoleńsk.
|
Nie ma jak wysublimowany wyborca PO przechrzczony na Ruch Zaparcia Palikota
Stanowski - to Andrzej Stankiewicz
Lisiecki - to Paweł Lisicki
Gardias - to Anita Gargas
i ten z wpolityce.pl - to Marek Pyza
Cóż z tego ,że oni mówili jak ty nie słuchałeś. A czym karmi Polaków twoja Wyborcza i TVN? Kłamstwo na kłamstwie i kłamstwem pogania. Ty nawet nie masz instynktu samozachowawczego. Łykasz te brednie antypolskiej propagandy jak pelikan. Katastrofa smoleńska i posmoleńska (czyli śledztwo/badanie/wyjaśnianie) ma większy wpływ na każdego z nas niż ci się wydaje. Wszyscy lecimy TU-154 tylko wielu z nas o tym jeszcze nie wie. Bo jeżeli Pan Donald i jego administracja dopuściła do śmierci tylu ważnych ludzi i a potem nic nie zrobiła celem wyjaśnienia tej katastrofy to jak myślisz jak Donald "rządzi" "podejmuje decyzje" dotyczące innych dziedzin naszego życia. To jest taki sam marazm, tandeta, bezhołowie, inercja, nieudolność, brak kompetencji, doraźność. "10.04.2010" to jest tylko cierniowa korona na głowie naszego Narodu.
Co do Kopacz i jej kłamstw. "przekopano (nomen omen) na 1 metr ziemię" to jedno. Ale jeszcze gorsze kłamstwo to jest to ,że patomorfolodzy i prokuratorzy byli przy sekcja zwłok. Nie byli tam w ogóle nie było żadnych specjalistów,ekspertów ,którzy nie byliby w ciemię bici i wiedzieli co i jak. Chcieli jechać polscy lekarze sądowi to ich nie puszczono. To samo Tusk. Tusk się nie musi na wszystkim znać ,ale powinien mieć zespół ludzi od analiz ,doradców. A on miał tylko Grasia i Arabskiego. To tak jakby tam sam był. Maturzysta Bartoszewski ,w Łazienkach , podczas prezentacji HKP ,Komorowskiego ,natrząsał się ,że jak wygra Jarosław to Polska będzie na poziomie Burundi. Kur/wa. Na poziomie Burundi to my jesteśmy teraz pod panowaniem Tuska i jego przydupasów.