Temat
:
"Śpieszmy się kochać ludzi..."
Wyświetl pojedynczy post
Verbrecher
Banita
Od: 10.2011
Offline
#
203
03.02.2012, 10:51
Ale wy łykacie wszystko co wam media wcisną
Nie znaleziono ciała a więc nic nie wiadomo skąd wiecie czy to nie część sledztwa ? zamiast myśleć samodzielnie i poczekać na rozwiązanie to już byście pół świata usadzili na państwowe wakacje
Verbrecher
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Verbrecher