Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michal.1906
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
7624
03.02.2012, 09:38
Według tego co mówi Pan Ochalik większość osób która ma karnety kupiła bilety SL.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-jutro,1754943
michal.1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michal.1906
Znajdź inne posty napisane przez michal.1906