Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
chudy
Junior Member
Od: 02.2003
Skąd: gliwice
Offline
#
4818
03.02.2012, 07:55
Niepokoi mnie sytuacja z Maorem wyraźnie miał problem pod koniec sparingu i nie ma go na zdjęciach z ostatniego treningu na oficjalnej.
chudy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chudy
Znajdź inne posty napisane przez chudy