Temat
:
Ile macie na termometrze? Czyli luz blues w niebie same dziury...
Wyświetl pojedynczy post
jacek67
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline
#
62
03.02.2012, 07:47
Skawina godz 6 , -23
jacek67
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacek67
Znajdź inne posty napisane przez jacek67