Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7618
Stary 02.02.2012, 23:49
kuba_cf napisał(a):Wyświetl post
Niekoniecznie. Jeśli znajomy ma poniżej 18 lat system automatycznie nabija ulgowy bez potrzeby pokazywania legitymacji i nawet jak chcesz to się nie da kupić normalnego. Sam tak kupowałem znajomemu bilet, nie miałem legitymacji, więc chciałem kupić bilet normalny.
Ja w tamtym sezonie na jakiś mecz kupowałem dla siebie i dla kumpla. Obaj nie mieliśmy 18, tylko że on nie miał legitymacji. Poszedlem i nic nie mówiłem, myslalem ze da 2 ulgowe, a gość byz pytania 2 normalne wbił.
Odpowiedz cytując