Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54326
Stary 02.02.2012, 22:38
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Powtórzę je zatem: który spośród wymienionych przez Ciebie piłkarzy osiągnął później taki poziom że ze spokojnym sumieniem mógłbyś powiedzieć że żałujesz że nie ma go w Wiśle?
.
A może zrozumiesz to że Wisła ich rozwój zatrzymała ?

oldpara napisał(a):
Przecież właśnie Małecki jest przykładem, że jak jesteś dobry to w Wiśle dadzą Ci szanse, ale jak jesteś słaby to nikt cię holować nie będzie.
Czyli Kuba Błaszczykowski bez problemu powinien zrobić karierę w Górniku Zabrze. Dlaczego jej nie zrobił ?

wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Czyli uważasz ż gdyby wcześniej odeszli z Wisły to wyrośli by z nich tacy gracze że żałowałbyś że nie ma ich u nas
Mogło by tak być.Nie musiało, ale mogło.
np. Wierzchowski miał papiery na grę.

wracając do meritum chodziło mi o to ze w Europie piłkarzy kształtuję się w wieku 17,18,19 lat a u nas z reguły jest to wieku 23 lat.
Gdyby Lewandowski przyszedł do Wisły grałby chociaż tyle co w Lechu ? Nie

W naszej lidze po prostu trenerzy bali się stawiać na młodych piłkarzy. Czy to w kadrze to w klubie. Tak było.
Teraz tendencja się zmienia bo oczy się otworzyły..
Ostatnio edytowane przez szprotson : 02.02.2012 o godz. 23:02.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując