wislak68 napisał(a):

Przepraszam ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Powtórzę je zatem: który spośród wymienionych przez Ciebie piłkarzy osiągnął później taki poziom że ze spokojnym sumieniem mógłbyś powiedzieć że żałujesz że nie ma go w Wiśle?
.
|
A może zrozumiesz to że Wisła ich rozwój zatrzymała ?
oldpara napisał(a):
|
Przecież właśnie Małecki jest przykładem, że jak jesteś dobry to w Wiśle dadzą Ci szanse, ale jak jesteś słaby to nikt cię holować nie będzie.
|
Czyli Kuba Błaszczykowski bez problemu powinien zrobić karierę w Górniku Zabrze. Dlaczego jej nie zrobił ?
wislak68 napisał(a):

Czyli uważasz ż gdyby wcześniej odeszli z Wisły to wyrośli by z nich tacy gracze że żałowałbyś że nie ma ich u nas
|
Mogło by tak być.Nie musiało, ale mogło.
np. Wierzchowski miał papiery na grę.
wracając do meritum chodziło mi o to ze w Europie piłkarzy kształtuję się w wieku 17,18,19 lat a u nas z reguły jest to wieku 23 lat.
Gdyby Lewandowski przyszedł do Wisły grałby chociaż tyle co w Lechu ? Nie
W naszej lidze po prostu trenerzy bali się stawiać na młodych piłkarzy. Czy to w kadrze to w klubie. Tak było.
Teraz tendencja się zmienia bo oczy się otworzyły..