Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 02.02.2012, 22:03
Ale wszyscy spięci tu są.Nawiązując do tematu tematu twierdzę, że potencjał jest,spory, aspiracje był bardzo duże przed,teraz troche zweryfikowane przez rzeczywistość, ale nadal są bo determinacje widać myślę żeby odrabiać straty.Też ciekawy jestem Legii bez,jak to mówili o braku Sobola Maora i Małego, "serca,płuc i mózgu"? czy jakoś tak.
Odpowiedz cytując