KOALIK napisał(a):

|
Awans z grupy Ligi Europy nie jest dla mnie jakimś dużym sukcesem
|
Acha...
A tak na prawdę to kibicujesz Barcelonie, prawda?
Cytat:
|
Kontuzje dwóch - trzech zawodników nie mogą być usprawiedliwieniem porażek w Ekstraklasie w bardzo słabym stylu
|
.
Zobaczymy jak będzie sie grać Legii bez Borysiuka, Radovica i Luboji.... przecież to 2-3 graczy i nie powinno być żadnym usprawiedliwieniem...
Cytat:
|
Budowa drużyny przez Valckxa i Maaskanta okazała się błędem, co było widać w Nikozji. Przegrać i odpaść można, ale nie w takim fatalnym stylu.
|
Gdyby FC Porto zdołało zrobić z Apoelem taki wynik jak "skompromitowana" Wisła, to nadal graliby w LM. Ale jakimś trafem tego leszczowatego Apoelu nie potrafił pokonać ani Zenit, ani Szahtar, ani Porto....
W ogóle strasznie p..nie masz racji...