Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4815
Stary 02.02.2012, 21:43
Ja najbardziej żałuję, że kontuzję znowu złapał Rafał Boguski. Ostatnio jak zagrał kilka meczy, to widać było, że potrafi na kontrze szybko przerzucić piłkę do skrzydła czy też do napastników. Rafał nieźle spisywał się jako taki fałszywy prawy pomocnik, coś w stylu Meliksona na lewym skrzydle. Do tego potrafi grać kombinacyjnie i ma niezłą technikę. Nie bez powodu to właśnie na niego postawił trener Moskal w meczach ze Śląskiem i Twente. Liczę na jak najszybszy powrót Boguskiego do zdrowia (o ile się nie mylę, jego kontuzja to tylko nadciagnięcie mięśnia). A propo Jovanovicia, bo widzę, że jego akcje na naszym forum mocno spadły. Na obecną chwilę proponuję wystawiać go na ŚO (na pewno wyżej w hierarchii od Chaveza i Bunozy).
Odpowiedz cytując