Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kuba_cf
Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7617
Stary 02.02.2012, 21:29
Babba napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dla znajomych mają być np.ulgowe to trzeba wziąć ze sobą ich legitymacje.
Niekoniecznie. Jeśli znajomy ma poniżej 18 lat system automatycznie nabija ulgowy bez potrzeby pokazywania legitymacji i nawet jak chcesz to się nie da kupić normalnego. Sam tak kupowałem znajomemu bilet, nie miałem legitymacji, więc chciałem kupić bilet normalny.
Odpowiedz cytując