Babba napisał(a):

|
Jeśli dla znajomych mają być np.ulgowe to trzeba wziąć ze sobą ich legitymacje.
|
Niekoniecznie. Jeśli znajomy ma poniżej 18 lat system automatycznie nabija ulgowy bez potrzeby pokazywania legitymacji i nawet jak chcesz to się nie da kupić normalnego. Sam tak kupowałem znajomemu bilet, nie miałem legitymacji, więc chciałem kupić bilet normalny.