|
Czekaj jest niezły, tylko kontuzjogenny. Trochę jest jeszcze za mało agresywny (gra pressingiem), ale jako 1 z czterech stoperów na pewno jest okey... w lekkich meczach powinien mieć pierwszy plac, a w tej rundzie to chyba w ogóle dużo pogra dlatego, że Sobol kontuzjowany i Diaz na lewej obronie będzie musiał grać (Paljic cieniutko), normalnie widziałbym tam jednak Nuneza.
Jaliensowi może siłownia trochę pomoże/pomogła, bo był za lichutki na stopera trochę...
Na Standard wolałbym jednak Jovanovica na prawej obronie, tam będzie walka na całego i moim zdaniem lepiej by się sprawdził w takim boju...
|