milosz napisał(a):

Akurat Czekaja nie mieszałbym z Brudem. Czekaj ma szanse być takim naszym (w dłuższej perspektywie) Głowackim, a czy ją wykorzysta to już inna rzecz.
Jak dla mnie to za dużo tu skrajnych poglądów, że albo, albo.
|
Oczywiście troche przesadam ze skrajnością poglądów. To taka hiperbola na potrzeby dyskusji internetowej.
Być może Czekaj się przebije. Na razie to na tle aktualnych obrońców nie odstaje ani za bardzo na plus, ani na minus, co żadną rekomendacją nie jest patrząc na to jak grają, ale przynajmniej widać, że ten - nie oszukujmy się - niski poziom można utrzymać zaglądając do rezerw zamiast wydawać 400 tys EUR na Jaliensa
Natomiast np. Burd jest ewidentnie istotnie słabszy niż def.pomocnicy z pierwszego składu - Wilk czy Nunez. A wydaje się też słabszy niż starsi zmiennicy jak Jirsak. I holowanie go w 1-składzie zanim sie nie ogarnie to osłabianie drużyny. Chciałbym, żeby sie ogarnął, życzę mu tego ale.....na czym opierać nadzieje?
Przecież Nunez jest o rok od niego starszy, gra milion kilometrów od domu, nie zna języka i ......gra 3 razy lepiej na nowej pozycji.