Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4813
Stary 02.02.2012, 20:18
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Czekaj - popełnił błąd przy straconej bramce, wcześniej kilka razy przepychany. jak nie nauczy się grąć bardziej agresywnie, to też pozostanie przeciętniakiem niczym M. Kowalski....
Cóż, Czekaj naprawdę jest młody i utalentowany, ale w istocie musi się szybko uczyć, bo takie są wymogi w Wiśle i bardziej jednak chciałbym, a i w sumie na dziś wierzę że będzie drugim Arkiem Głowackim niż drugim M. Kowalskim.
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Wisła prezentowała się najlepiej w momencie gdy graliśmy bez klasycznych skrzydłowych - a piłkę w środku pola rozgrywali Garguła -Iliew - Melikson. Wejście Kirma i Małeckiego niestety zmieniło grę na gorszą. MOże jednak należałoby właśnie grać w takim ustawieniu ?

Chavez, Paljić, Jovanić, Brud, Jirsak - pokazali wczoraj, że meczowa 18 to dla nich maksimum możliwości przy takiej formie. W rewanżowej rundzie nie powinni wąchać trawy - jedynie w ostateczności. Obecność tej 5 powodowała, że cała reszta zespołu nie mogła niczego zrobić.....
Co do reszty pełna zgoda, bo i Ja i pisałem o tym podobnie (tj. Gagruła bliżej środka, a Iliew i Melikson z wymiennością funkcji boiskowych schodzili też do boków).

Chavez, Paljić, Jovanović, Brud, Irsak, hmm ..może Chavez grać lepiej potrafi, może Jirsak potrafi być dobrym zmiennikiem, może, ale żaden z nich nie jest na pierwszą jedenastkę na dziś.
Ostatnio edytowane przez milosz : 02.02.2012 o godz. 20:32.
Odpowiedz cytując