Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54314
Stary 02.02.2012, 19:59
Akurat Czekaja nie mieszałbym z Brudem. Czekaj ma szanse być takim naszym (w dłuższej perspektywie) Głowackim, a czy ją wykorzysta to już inna rzecz.
Jak dla mnie to za dużo tu skrajnych poglądów, że albo, albo.
Sportowy sukces musi opierać się na obcokrajowcach, ot rzecz oczywista, a szkolenie młodzieży też jest z wielu powodów potrzebne i powinno być bardzo pożytecznym uzupełnieniem dla polityki kadrowej.
_________
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam co przed sezonem mówili Basałaj i Stan gramy o LM - przy czym nie zrobiono niczego praktycznie by ten cel osiągnąć co zresztą wpisuje się w pusty ton wypowiedzi naszych działaczy wszystkich bez mała za czasów Cupiała.
Jasne nie zrobiono niczego, no bo odszedł z pierwszej jedenastki Cikos, a w zamian ... sprowadzono sześciu (6) nowych piłkarzy, Nunez, Jovanović, Diaz, Lamey, Iliew i Biton. No tak sześciu nowych piłkarzy, ale to według pewnego użytkownika forum… zupełnie nic. Otóż krytykować też trzeba umieć.
Odpowiedz cytując