Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24970
Stary 02.02.2012, 19:45
Jak to jest na studiach z przepisywaniem ocen? Jak nie zaliczę sesji to nie mogą mi ich przepisać, albo jak mam 3.0 (bo słyszałem, że oceny tylko od 3.5 wzwyż przepisują)?
Ostatnio edytowane przez R33 : 02.02.2012 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując