|
szprotson, proszę cię, przestań cytować statystyki z ligi w której gra sie przeciwko Garbarniom, Beskidom czy innym Zatorzankom. Niech sobie wbijają po 7:0 drużynom kelnerów z Małopolski, z których i tak najzdolniejszych już wyciągnieto do..... Wisły czy Cracovii. To żaden wyznacznik. Leją kenerów, a potem nie radzą sobie nawet w II lidze, a ty mi tu jakieś pawie puszczasz o marnowaniu talentów. Talenty to były Brożki i Małecki. Poradzili sobie? Poradzili.
A gdzie są Mączyńskie, Burligi, Nawotczyńskie czy "stracony" Leszczak? Przeciętniacy
Prówniaj co pokazuje 20 letni Borysiuk, a co pokazuje 23 letni Daniel Brud.
Nie oszukujemy się, patrząć na to co pokazują, trzeba sobie powiedzieć prawdę: gracze jak Brud, Czekaj czy Szewczyk są wystawiani do skłądu nie dlatego, że coś rokują, tylko żeby zamknąć usta takim szprotsonom....
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|