lazy napisał(a):

@ WISŁAZWE,
Czekaj o ile pamiętam miał problemy zdrowotne i głównie dlatego nie grał. A nie z powodu asekuranctwa Maaskanta.
|
Asekuranctwo odnosiło się do spotkania z Koroną Kielce. Tak w celu wyjaśnienia, żeby było jasne
Karherop napisał(a):

|
jak go miał wystawic skoro miał przez prawie 2 miesiace kontuzje ?
|
Dobrze zgadza się miał kontuzję. Ale po kontuzji tej szansy też nie dostawał
Fulham, ŁKS - wejście w 90 minucie.
Jedynie Limanovia (1-90 min)
Gdyby nie kontuzja Jaliensa ( którego forma nawet i w tym czasie nie powalała na kolana) w meczu z Górnikiem Zabrze - to Czekaj najpewniej nie powąchałby w tym roku murawy.
Szkoda, że pod koniec rundy Michał znowu doznał urazu.