Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54308
Stary 02.02.2012, 17:38
lazy napisał(a):Wyświetl post
@ WISŁAZWE,
Czekaj o ile pamiętam miał problemy zdrowotne i głównie dlatego nie grał. A nie z powodu asekuranctwa Maaskanta.
Asekuranctwo odnosiło się do spotkania z Koroną Kielce. Tak w celu wyjaśnienia, żeby było jasne

Karherop napisał(a):Wyświetl post
jak go miał wystawic skoro miał przez prawie 2 miesiace kontuzje ?
Dobrze zgadza się miał kontuzję. Ale po kontuzji tej szansy też nie dostawał
Fulham, ŁKS - wejście w 90 minucie.

Jedynie Limanovia (1-90 min)

Gdyby nie kontuzja Jaliensa ( którego forma nawet i w tym czasie nie powalała na kolana) w meczu z Górnikiem Zabrze - to Czekaj najpewniej nie powąchałby w tym roku murawy.
Szkoda, że pod koniec rundy Michał znowu doznał urazu.
Odpowiedz cytując