Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54307
Stary 02.02.2012, 17:30
Markus napisał(a):Wyświetl post
gdzie Spartak ich zlekceważył przynajmniej równie mocno jak Twente nas
O czym Ty w ogóle mówisz? Jakie lekceważenie? Oczywiście przy prowadzeniu 2-0 się nieco rozluźnili, Legia wykorzystała ich gapiostwo w obronie, potem strzał życia Rybusa i zaczęli się motać, po czym w końcówce Legia skontrowała i zaskoczyła ich totalnie, ale totalnym debilizmem jest porównywanie sytuacji walki o 6 spotkań w Fazie Grupowej LE i możliwość osiągnięcia późniejszych sukcesów w kolejnych fazach, z meczem, który w sytuacji Twente kompletnie nic nie zmieniał. Oni po prostu nie spodziewali się takiego zrywu Legii, ale na pewno nie można mieć nic do zarzucenia do ich przedmeczowego podejścia do meczu. Pomijam fakt, że Legia straciła pierwszego gola przez błąd swojego rezerwowego środkowego obrońcy.

Druga sprawa - jaki rezerwowy skład? Jaka rezerwowa obrona? W rewanżu w ich bramce zagrał podstawowy golkiper Dikan, na prawej obronie grał reprezentant Rosji B, młody 22-letni Parshivlyuk, środek tworzył kupiony z Espanyolu Barcelona za 10 milionów euro Nicolas Pareja (szeroka kadra Argentyny) i Rodri, kupiony w trakcie sezonu z Herculesa Alicante (od tego czasu ich podstawowy zawodnik), a lewą flankę zają 21-letni Marcos Rojo, 9-krotny reprezentant Argentyny, kupiony w trakcie sezonu z Estudiantes za 2 mln euro - tylko on ma rzeczywiście raptem kilka występów w tym sezonie, ale daj Boże, żeby Wisła miała samych takich rezerwowych w pierwszym skłądzie.

Pomoc była praktycznie w pełni podstawowa, w ataku Emenike, kupiony za 10 milionów euro z Turcji. Rzeczywiście, nie ma co, puścili na nich juniorów...I ty takich zawodników porównujesz do juniora z Twente, dla którego mecz z Wisłą był pierwszym w karierze seniorskiej, bramkarza, który przegrałby rywalizację z Cabajem, czy dwoma zawodnikami, którzy zagrali raptem 3 czy 4 mecze w tym sezonie, z których jeden jest na absolutnym wylocie z klubu? Pogratulować poczucia humoru.

A o poważnym traktowaniu europejskich pucharów w tym roku przez rosyjskie drużyny niech też świadczy ilość tych drużyn w wiosennej części rozgrywek. Pomijam też fakt, że Rosjanie za wszelką cenę chcą gonić najlepsze ligi w rankingu (rywalizacja z Portugalią i Francją) i od lat poważnie traktują LE, wystawiając tam swoje najlepsze składy i osiągając świetne rezultaty.

Jeśli uważasz, że Twente w rewanżu z Wisłą podeszło podobnie do meczu, jak Spartak przeciwko Legii, to jest to wyraźny znak, że żyjesz w swoim świecie, nic innego, chyba że po prostu kiepsko żartujesz.

tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
http://www.transfermarkt.de/de/wisla...erein_422.html
wprowadzono drobne poprawki w cenach naszych piłkarzy
http://www.transfermarkt.de/de/markt...23_seite7.html

I Ty możesz być "specjalistą" transfermarkt.de!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 02.02.2012 o godz. 17:38.
Odpowiedz cytując