Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54306
Stary 02.02.2012, 17:26
http://www.transfermarkt.de/de/wisla...erein_422.html
wprowadzono drobne poprawki w cenach naszych piłkarzy, z naszych piłkarzy na uwagę zasługuję zwłaszcza Biton, za którego trzeba teraz wyłożyć 2 mln €, oraz Wilk który jest wyceniany na 1,4 mln €... co ciekawe za Wolskiego który rozegrał chyba 2 dobre mecze w rundzie jesiennej trzeba wyłożyć 1,1 mln € oczywiście wg portalu transfermarkt... ale trzeba przyznać że biedę mamy w obronie... nie ma tam ani jednego piłkarza na którym można by było zarobić w przyszłości, a ta formacja należała zawsze do najdroższych... no ale cóż chyba nie tylko my widzimy że gramy bez obrony
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując