Wyświetl pojedynczy post
lakota22
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54304
Stary 02.02.2012, 17:18
WISŁAZWE- pełna racja.
Moim zdaniem 3/4 obcokrajowców w Wiśle prezentuje przeciętne umiejętności. Niech każdy się zastanowi czy warto było wydać przykładowo 700tys euro na Jirsaka. Czy zastąpienie Jirsaka Mączyńskim, wyszłoby na złe dla gry Wisły? Czy szkolenie-wychowanie Mączyńskiego kosztowało 700tys euro. Ten sam poziom za o wiele mniejsze pieniądze.
Odpowiedz cytując