WISŁAZWE- pełna racja.
Moim zdaniem 3/4 obcokrajowców w Wiśle prezentuje przeciętne umiejętności. Niech każdy się zastanowi czy warto było wydać przykładowo 700tys euro na Jirsaka. Czy zastąpienie Jirsaka Mączyńskim, wyszłoby na złe dla gry Wisły? Czy szkolenie-wychowanie Mączyńskiego kosztowało 700tys euro. Ten sam poziom za o wiele mniejsze pieniądze.