Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4809
Stary 02.02.2012, 16:37
Jak dla mnie Bunoza to materiał na dobrego defensywnego pomocnika. Rajdy, mocny strzal i kazdy popelniony bład jeszcze nie jest tragiczny w skutkach. I jeszcze co do Lameya jeżdzenie po nim jest nie fair bo chlop gra teraz naprawde dobrze. tylko zastanawiam sie co sie stalo z Osmanem że gra tak źle.
Odpowiedz cytując