|
Jak dla mnie Bunoza to materiał na dobrego defensywnego pomocnika. Rajdy, mocny strzal i kazdy popelniony bład jeszcze nie jest tragiczny w skutkach. I jeszcze co do Lameya jeżdzenie po nim jest nie fair bo chlop gra teraz naprawde dobrze. tylko zastanawiam sie co sie stalo z Osmanem że gra tak źle.
|