Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 02.02.2012, 16:33
lakota22 napisał(a):Wyświetl post
Markus, stawianie na młodych Polaków, kiedy to było? Na przepłacanych- i to bardzo- to się zgadzam, ale żeby stawiano na młodych tego nie pamiętam.
Szkolenie młodzieży powinno być podstawą a nie uzupełnieniem. Uzupełnieniem powinni być gracze z zagranicy, o wysokich umiejętnościach robiących zasadniczą różnicę na plus w aspekcie sportowym i marketingowym.
Szkolenie nie może być podstawą, a jedynie elementem polityki sportowej klubu.
Podstawą są solidne finanse. Jak widać wciąż nie dorośliśmy do etapu stabilności, skoro jedno roszczenie o 700 tys. euro jest wstanie sparaliżować działania klubu.
c.d.n.
Odpowiedz cytując