Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54301
Stary 02.02.2012, 16:25
hmm

tak sie zastanawiam i zastanawiam

czy my naprawde nie potrafimy szkolić ?
i dochodzę do wniosku ze jednak coś tam potrafimy.
Tylko my nie POTRAFIMY 17,18 letniu chłopakowi dać grać po prostu.
Przychodzi taki talent bierzemy go w wieku 18 lat do ME i tam sie kopie przez 4 lata. On sie rozwija? Nie. Rok w ME moze pograc ale kazdy następny jest krokiem wstecz.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując