Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54300
Stary 02.02.2012, 16:24
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Trudno wyciągać wnioski tak daleko idące jak uczynił to Markus. Jesteśmy na półmetku sezonu, który równie dobrze może skończyć się dla nas największą klęską za czasów Cupiała - nie mam na myśli odpadnięcia z Ligi Europy w potyczce z Belgami (z obroną jaką na dzień dzisiejszy posiadamy to, że gramy z nimi teraz nazwałbym cudem) ale o bardzo możliwym nieznalezieniu się na miejscu premiowanym awansem do przyszłorocznych pucharów.(...)
Nie mam siły do takich poglądów.
Tego się nie da czytać.

Masz kolego pamięć jak ryba - krótkotrwałą. A dodatkowo rozpieszczony jak fan Barcelony.

Jak Wisła nie będzie wygrywać z każdym po 4-0 w lidze, nie awansuje do Ligi Mistrzów i nie odpadnie dopiero z Manchesterem (obojętnie którym) to jest be?

Aż strach pomyśleć co muszą czuć fani np. Polonii Bytom.
Ostatnio edytowane przez lazy : 02.02.2012 o godz. 16:34.
c.d.n.
Odpowiedz cytując