|
Co się tak wszyscy Bruda uczepili? Biton grał piach bo nie miał z kim grać, a Brud to już miał? Brud jest ciężki ale na defensywnego ma warunki. Rzucacie sie jakby przegrał nam mistrzostwo, a on zagrał tak jak reszta do przerwy.
Gra w środku nie jest prosta jak wszyscy chowają się po kontach. Sobola braknie i kto będzie w odwodzie? Brud nie zagrał jeszcze w lidze na tyle często żeby go pogonić. Jak zagra kilka razy w takim ślimaczym tempie jak wczoraj to tak, ale na razie bez przesady.
|