Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4800
Stary 02.02.2012, 15:33
Co się tak wszyscy Bruda uczepili? Biton grał piach bo nie miał z kim grać, a Brud to już miał? Brud jest ciężki ale na defensywnego ma warunki. Rzucacie sie jakby przegrał nam mistrzostwo, a on zagrał tak jak reszta do przerwy.

Gra w środku nie jest prosta jak wszyscy chowają się po kontach. Sobola braknie i kto będzie w odwodzie? Brud nie zagrał jeszcze w lidze na tyle często żeby go pogonić. Jak zagra kilka razy w takim ślimaczym tempie jak wczoraj to tak, ale na razie bez przesady.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując