|
Akademia to bardzo szerokie pojęcie. Z jednej strony większość myśli o akademii naszej lokalnej, ale z drugiej co sądzicie o pomyśle jaki zrobił nasz ostatni rywal w Atlantic Cup? Oni też mają akademię, czyli satelitarny klub w lidze nigeryjskiej. Stąd tylu Nigeryjczyków wczoraj grało. Ciekawe jak koszty wyglądają utrzymania czegoś takiego? I czy taki pomysł przyjął by się w naszych warunkach?
|