Szpen napisał(a):

hipokryzja, kłamstwo, wyolbrzymianie i szerzenie nienawiści jest na niebotycznym poziomie.
W Polsce zatrudnionych jest 16 mln ludzi, 13% bezrobocia. Najniższą pensję czyli 1500 zł, dostaje 650 tysięcy ludzi. To jest 4% pracujących!, a w nich sprzątaczki,pracownicy małych osiedlowych sklepów,ochroniarze na rencie. W skrócie niewykwalifikowani.
|
Stopa bezrobocia na koniec III kwartału każdego roku :
2008 8,9 %
2009 10,9 %
2010 11,5 %
2011 11,8 %
na koniec 4 kwartału 2011 12,5 %
W październiku 2010 r. dominanta (wartość najczęstsza wynagrodzenia) wynosiła 2020 zł. Połowa pracowników dostawała pensję nie większą niż 2 906 zł. Jedynie co 10-ty Polak dostawał wynagrodzenie ponad 5 850 zł.
Relatywna granica ubóstwa wg GUS: 2001,75 zł/m-s
Minimum socjalne - 3018,57 zł/m-c
W 2010 r. 59% społeczeństwa żyła w Polsce poniżej minimum socjalnego, a 25 % poniżej granicy ubóstwa.
Muszę przyznać że faktycznie "hipokryzja, kłamstwo, wyolbrzymianie i szerzenie nienawiści jest na niebotycznym poziomie", dodałbym tu również poziom manipulacji
