Blaszczu16 napisał(a):

Ciekawe czy znowu awansujemy przy sporym udziale Odense. To byłoby już chyba za wiele szczęścia w ostatnim czasie związanego z tą duńską ekipą
|
Ale nam ten finał jest niepotrzebny. Powiem więcej, jest wybitnie nie na ręke bo musielibysmy grac mecz o nic 3 dni przed początkiem poważnego grania. Nie zdziwiłbym się jakby wczorajsza porażka była już w ten sposób "kalkulowana".