|
Widać już trzon drużyny, który oglądaliśmy w meczu z Helsingborgiem. Po pojawieniu się tych samych zawodników spotkaniu z Midtjylland gra od razu wyglądała lepiej. Podstawowa jedenastka się krystalizuje i bardzo dobrze bo należy zgrywać odpowiednich zawodników ze sobą.
Co do Chaveza to powstrzymałbym się od daleko idących wniosków. Jego forma fizyczna jest daleka od optymalnej i trwa to niestety już od czerwca. Myślę, że po przebytej kontuzji zawodnik nadrabia teraz braki fizyczne na treningach i nogi narazie są ciężkie (podobnie jest pewnie z Czekajem). O ile Osman piłki rozgrywać nigdy nie umiał to jednak gdy jest w formie jest świetnym obrońcą i tego się trzymajmy.
Mocno liczę również na Bunozę. Ten w przeciwieństwie do większości naszych stoperów umie dobrze rozegrać piłkę i wyjść do przodu. Musi tylko wyeliminować te głupie błędy w stylu poślizgnięcie się w kluczowym momencie. Przy tych gabarytach trzeba chyba więcej pracować nad równowagą.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|