Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4788
Stary 02.02.2012, 11:58
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Do tej pory laly sie hektolitry pomyji na holenderskich obroncow, a Pastor w tym samym czasie zwykle grajac totalna kiche uchodzil za ostoje defensywy i zazwyczaj nikt zlego slowa na niego nie powiedzial, ale cos czuje ze niebawem nawet u najbardziej zyczeniowo myslacych kibcicow ta tendencja ulegnie zmianie. Wczoraj nawet Iwan nie kryl swojego rozczarowania na antenie, choc pewnie gdyby nie wspolna przynaleznosc do blogerow z Weszlo, to dopiero by po nim pojechal. Fakty sa takie, ze tak klocowatego i wolowatego obroncy w Wisle chyba jeszcze nie bylo. Przy tym wszystkim od goscia az bije niepewnoscia i brakiem zdecydowania niemal w kazdej sytuacji 1 na 1 z przeciwnikiem. W zasadzie to wystarczy go troche mocniej przycisnac, zeby sie sam wkrecil w ziemie, bo cos takiego jak wyprowadzanie pilki po prostu u niego nie istnieje. Na miejscu kazdego rywala Wisly staralbym sie wywierac na Chaveza jak najwieksza presje, bo wowczas efekty bylyby najlepsze i konczyloby sie jak w meczu z Fulham (czerwien) lub z Odense, kiedy wlasnorecznie asystowal przy trzeciej bramce dla Dunczykow. Osobiscie widzialem juz wystarczajaco duzo nieporadnosci i braku wykwalifikowania, aby podjac decyzje o definitywnym zrezygnowaniu z tej tykajacej bomby, szczegolnie ze nie mamy tu do czynienia z zawodnikiem wiekowo perspektywicznym. Ciekawe ile waznych meczy przez katastrofe w obronie musi zawalic Moskal, aby dojsc do tego samego wniosku ? A moze jednak ten wczorajszy sparing i u niego przelal czare goryczy ? Oby.
Twoja opinia jest nieco krzywdząca dla Osmana. Każdy widział, że mu nie wyszedł wczorajszy sparing, ale ja pamiętam Chaveza z mistrzowskiego sezonu dla Wisły i to był numer jeden na stoperze. Pewny, nie do przejścia, wślizgi na ogół czyściutkie. Nie wiem co się z nim stało przez te pół roku, ale ja bym go zbyt pochopnie nie skreślał. Powiem więcej. Opierałbym na nim defensywę, z racji wieku (27) rocznikowo 28, długości kontraktu, ma spore doświadczenie na arenie międzynarodowej, mundial, puchary, reprezentacja, jest silny, więc w walce z dobrze zbudowanymi napastnikami będzie bardzo przydatny. Tylko musi wrócić do formy.
Odpowiedz cytując