Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście
Offline
#
7612
02.02.2012, 11:31
Nie potrzeba dokumentów, musisz mieć imię, nazwisko i PESEL ;]
Tak kupisz bilety na Standard, ale na mecze ligowe potrzebna jest Karta KIbica.
michael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michael
Znajdź inne posty napisane przez michael