Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15404
Stary 02.02.2012, 11:17
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Najwyższa pora przypomnieć, że ten temat jest moderowany. I obowiązują tu takie same zasady, jak na całym forum.

A więc: zero obrażania - zarówno oponentów, jak i polityków. Za "kmioty" - ban. Za nawoływanie do śmierci premiera - ban (radzę natychmiast zmienić podpis!).

Dość tego dobrego. Najwyraźniej moich delikatnych napomnień nie rozumiecie, trzeba przywalić kijem.
Taak? A ZA WYPISYWANIE KRETYNIZMÓW TEŻ BĘDĄ BANY? . Czy tylko za pisanie prawdy? Po co od razu kijem? Lepiej tradycyjnie pałą. Co to znaczy obrażanie? Debila nazwać debilem to nie obrażanie, tak jak oszusta oszustem, a cudaka cudakiem. Rozumiem, że na odpowiedzialnych za ponowny wybór cudaka nie ma wystarczająco pogardliwego określenia, dlatego będziemy o nich mówić wyłączne w samych superlatywach. Jest to jakiś sposób.

Dziękujemy Ci o wielki Cenzorze że nam ociemniałym zdjąłeś bielmo z oka i wyjaśniłeś że jak ktoś cię okradnie, oszuka, spostponuje, oczerni. Winniśmy takiemu wdzięczność i szacunek bo może on musiał okraść, wszyscy oszukują itd.

Bez Ciebie bylibyśmy bydłem, z Tobą grządką słoneczników zawsze wpatrzonych w oblicze naszego słońca . Niech żyje, niech żyje.
Hej Nasz TS !!