Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Puchatek
Member
Od: 12.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
1105
02.02.2012, 11:10
Mistel
napisał(a):
Co bardziej polecicie? Blackberry gemini 8520 czy HTC ChaCha?
Ten HTC to shit. Bateria słaba, klawiatura niewygodna i jeszcze dziurawy i brzydki android. Moja kobita go miała jakiś czas temu i wymieniła na inny bez androida.
W nas wiara siła i natchnienie! Szeregi rosną nasze wciąż! Niesiemy Polsce odrodzenie! My, nowe pokolenie!
Puchatek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Puchatek
Znajdź inne posty napisane przez Puchatek