Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Puchatek
Member
 
 
Od: 12.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1105
Stary 02.02.2012, 11:10
Mistel napisał(a):Wyświetl post
Co bardziej polecicie? Blackberry gemini 8520 czy HTC ChaCha?
Ten HTC to shit. Bateria słaba, klawiatura niewygodna i jeszcze dziurawy i brzydki android. Moja kobita go miała jakiś czas temu i wymieniła na inny bez androida.
W nas wiara siła i natchnienie! Szeregi rosną nasze wciąż! Niesiemy Polsce odrodzenie! My, nowe pokolenie!
Odpowiedz cytując