Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
Od: 04.2011
Offline
#
2950
02.02.2012, 11:04
Kto mi zmienił podpis ?Czyżby to było ostatnie pchnięcie flamengisty przed dymisją ? W prywatnych wiadomościach też grzebiecie ?
AntyDrozd
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AntyDrozd