Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12256
Stary 02.02.2012, 11:01
Jeśli się chłopak zorientował, że w tej "antysemickiej" Polsce Izraelczycy mają się naprawdę dobrze, a Melikson i Biton stali się lokalnymi gwiazdami - to wcale mu się nie dziwię, że chce trochę pograć w Europie. W dodatku Wisła potrzebuje obrońcy - czyli mamy zbieżność interesów: klubu, zawodnika ( i manago pewnie też).

Są jednak 2 problemy: raczej wysoka (jak dla Wisły) kwota odstępnego, oraz (o ile nie przekręciłem nazwisk podczas ostatniej lektury) - Izraelczyk ma do odsłużenia jeszcze pół roku w wojsku (chyba że to nie o niego chodzi). Tak czy inaczej, Dahan wyczuł że można nieźle zarobić na sprowadzaniu zawodników do Polski, więc tego się trzyma. Pytanie, co zrobi Wisła/Cupiał, bo wzmocnienie defensywy byłoby mile widziane.
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując