Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12254
Stary 02.02.2012, 10:53
bellic88 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Jeśli to prawda że chłopak CHCIAŁBY u nas grać i jest wystarczająco dobry to nie rozumiem czemu go nie brać?
Znam jeden bardzo ważny powód czemu go nie brać - nazywa się on 700 tysięcy euro.

Odpowiedz cytując